חנות

דיסק הביתה, ליווי פרטני, קורס לימודים בקבוצה בשילוב ליווי פרטני, הרצאה או סדנה

בהמשך לייעוץ אישי נתאים את המסלול והדרך שמתאימים לכם

הגעתם למקום של התאכלס לקדם את ההורות והזוגיות שלכם:

לייצר דו-שיח וקירבה ביחסים, לדבר בפתיחות בלי "ללכת על ביצים". להרגיש "מבינים" ו"מובנים", לדבר על אי הסכמות, לזכות בהתחשבות, להציב גבולות. ליצור נכונות עם מול דחיה והתעלמות, לשנות קשר חומרי? איך להביע כעס וכאב בלי להגיע להתפרצויות או איפוק. איך מתמודדים עם בן מבוגר "שתקוע" בבית? איך מתקדמים עם בן זוג שלא משתף פעולה?

קורס ליחסים עם ילדיכם, דיגיטלי על דיסק מלווה בחוברת עבודה לתרגול. יעזור לכם לשפר את היחסים במשפחה וליצור תקשורת, קרבה והבנה. שעה וחצי של צפייה לבד או עם בן הזוג, עם הקפה, בבוקר מוקדם או בלילה מאוחר. תוכלו לעצור את הווידאו, לדבר ולהמשיך כשתרצו.

אני מבטיח תהליך פרטני ומותאם אישית, שיחשוף בפניך דרך ועשייה שבאמצעותה ייווצר דו-שיח, קירבה ופתיחות עם ילדך. זה יקרה ע"י פתיחת דף חדש ביחסים שלכם וניקוי העבר. תבנו יחסים חדשים שמתאימים לכם, תקבלו ידע ותרגול לפיתוח יכולת תקשורת. והעיקר, תפתחו יכולת לשינוי פנימי-אישי שהוא תנאי מבטיח שיקדם את הקירבה ביחסים.

הקורס יחשוף בפניך 'דרך' שבאמצעותה ייווצר דו-שיח, קירבה ופתיחות בין הורים וילדים ועם בן הזוג שלך, מתוך מטרה ליצור אווירה של שלום ולא רק לטובת פתרון בעיות. הקורס משלב את היתרון בתמיכה של קבוצה אינטימית ביחד עם היתרון בהתייחסות האישית לכל משתתף במפגשים אישיים.

הרצאה חוויתית להורים שלא תוכלו להישאר אדישים אליה. ההרצאה תיגע בדיוק רב בחוויות האישיות כפי שהם קורות אצלכם בחיים. התובנות של למה הגענו למצב הלא נעים. הדרך לשנות ולייצר את הקירבה עוברת בשינוי גישה, לימוד של תקשורת, 'אינטלגנציה רגשית' והורות מקצועית.

אושר זה זכות… מצב טבעי.
 אושר זה לא חובה – אושר זה בחירה.
 אושר זה אפשרות לכל אדם.
 לכל ילד. לכל הורה. לכל משפחה.

אריה קלטמן

לקוחות מספרים

“צפיתי בקורס הווידאו, הוא מאיר. מאוד התחברתי למשמעות של כל העשייה שלך, ואיזה השפעה משמעותית לדורות הבאים זה יכול לגרום. הרגשתי בבית.”
ג׳, אב לשלושה

״אריה יקר. הצלחתי להקשיב לחמשת השיעורים הנפלאים שלך. הם נגעו בי! כשאשוב  –  אקשיב להם פעם נוספת (לפחות)… המסע שלי עם בתי הצעירה, יהיה ארוך ולא פשוט, אבל אני מרגישה שעליתי על הדרך הנכונה, בזכותך.״
ניצה, אם לשלושה

״חשבתי על כל הטעויות שעשיתי. הבנתי לעומק את מצבה ועמדתה של בתי. התנצלתי על חלקי בעימות, חשפתי את רגשותיי ופגיעותי והצעתי שינוי בתקשורת בינינו, והעיקר: הקשבתי לה. בעצתך, גם ביטאתי הערכה ואמון ביכולתה. עזרת לי מאוד.״
מירי, אמא לי׳

"אתה עושה שרות לעם״
א׳, אב לשניים

עדיין יש לי כמה שאלות

אין בעיה!
אפשר להשאיר את מספר הטלפון כאן בטופס ונחזור אליך או להתקשר לאריה

אני מסכים לקבל הודעות ועדכונים

נגישות
לוגו של וואטסאפ